Naujienos

2013-06-22
EPAL pranešimas spaudai

 EPAL pranešimas spaudai

 

  Europos padėklų asociacijos e.V. (EPAL)

pranešimas spaudai, 2013.06.19

 

Neeilinis UIC darbo grupės "Paletizacijos klausimai"

2013.06.17 susitikimas

 

 

UIC darbo grupė "Paletizacijos klausimai " 2013.06.17 susitiko neeiliniame posėdyje Vienoje aptarti bendradarbiavimo su EPAL atnaujinimą . EPAL nuo gruodžio 2012 pakartotinai pasiūlė dalyvauti diskusijose su UIC darbo grupė, bet jokios reakcijos iš UIC darbo grupės nesulaukė. DB Intermodal Services GmbH "(DB Intermodal), UIC darbo grupės narys iš Vokietijos, kartu su Italijos geležinkelių bendrovė (FS) ir Šveicarijos geležinkelio įmonė (SBB Cargo) pareikalavo sušaukti neeilinį posėdį.

 

Tiesiogiai prieš neeilinį posėdį dešimt Vokietijos prekybos, pramonės ir logistikos bendrovių asociacijų paskelbė tarpusavio deklaraciją skirta UIC darbo grupei. Šioje deklaracijoje asociacijos paprašė, kad UIC darbo grupė atšauktu savo bendradarbiavimo su EPAL nutraukimą ir kad darbas vyktų kartu su EPAL, siekiant išlaikyti bendrą EPAL / EUR padėklų keitimosi sistemą. Savo deklaracijoje asociacijos pabrėžė didelę vienodos padėklų sistemos reikšmę savo įmonių narių logistikos procesams.

 

Tačiau UIC darbo grupė atsisakė pakeisti savo 2012 m sprendimus.

Neatsižvelgiant į DB Intermodal, FS ir SBB Cargo balsus, UIC darbo grupė patvirtino rezoliuciją keisti padėklų ženklinimą (vadinamoji "OneBrand“ strategija) ir atmetė atidėjimo galimybė. DB Intermodal ir dešimties Vokietijos asociacijų prašymas išlaikyti dabar žinomą europadėklų mainų sistemos struktūrą UIC darbo grupėje buvo atmestas. Todėl, ateityje keitimosi sistemos padėklai bus ženklinami EPAL / EPAL ir UIC / EUR vietoj anksčiau žinomo padėklų ženklinimo EPAL / EUR.

 

DB Intermodal, FS ir SBB-Cargo vis dėlto pavyko patvirtinti UIC darbo grupėje siūlymą artimiausioje ateityje pradėti derybas su EPAL, kad būtų užtikrintas vienodas keičiamų padėklų pripažinimas ateityje. EPAL dar 2013 m. balandžio mėn. nusprendė, kad EPAL padėklai su EPAL / EPAL ženklinimu ateityje bus be kliūčių keičiami į padėklus turinčius UIC / EUR ženklą. Taigi EPAL vykdo vartotojų iš pramonės, prekybos ir logistikos norą, kuris dar kartą buvo tvirtai išreikštas asociacijų deklaracijoje.

 

UIC darbo grupė, priešingai, iki šiol atmesdavo vieningos keitimosi sistemos,

apimančios žinomus EPAL padėklus ir busimuosius UIC padėklus, tęstinumą. Ar UIC darbo grupė pakeis savo poziciją tolesnių derybų metu, sugrįžtant prie vieningos keitimosi sistemos, dar neaišku. UIC darbo grupės neeilinio posėdžio dalyvių grupė išreiškė savo abejonės.

 

EPAL lieka atviras deryboms su UIC darbo grupė bet kuriuo metu - kaip ir per pastaruosius šešis mėnesius. Atsižvelgiant į UIC darbo grupės sprendimus, šių derybų tikslas yra tai, kad EPAL ir UIC darbo grupė pripažintų abiejų šalių licencijuotus padėklus kaip tinkamus keitimui ir parengtu atitinkamą bendrą deklaraciją.

 

EPAL padėjo tam pamatus 2013 m. balandžio mėn. savo viešoje rezoliucijoje pritariant vieningos padėklų keitimosi sistemos labui. Dabar belieka laukti, ar UIC darbo grupė pakeis savo ankstesnę poziciją ir nuspręs tęsti vieninga padėklų mainų sistema pramonės, prekybos ir logistikos naudai.

 

Düsseldorf, 19.06.2013 

 

 

European Pallet Association e.V. 

 

General Secretariat 

Ungelsheimer Weg 14 

40472 Düsseldorf 

 

info@epal-pallets.org 

www.epal.eu

 
Naujienos
Užsiprenumeruokite naujienas
Įrašykite savo el. pašto adresą:
Susisiekite su mumis
Janas Likšo
+370 616 88011
info@europallets.lt
Čiurlių k., Prienų raj., Lietuva
 
Lietuva, Petkeliškių g.23, Čiurlių k., Prienų raj., telefonas: +370 616 88011, el. paštas: info@europallets.lt