Naujienos

Pasikeis padėklų žymėjimas

2013-07-16
Pasikeis padėklų žymėjimas

 Pasikeis padėklų žymėjimas

 

Nuo rugpjūčio 1 dienos, padėklų mainų sistema pasidalins į 2 dalis.

Birželį vykusiame neeiliniame Tarptautinės geležinkelių sąjungos (TGS) darbo grupės atstovų susitikime nepavyko susitarti dėl bendradarbiavimo sąlygų su Europos padėklų asociacija (EPAL).

 

 Vienoje surengtame neeiliniame posėdyje buvo patvirtinta rezoliucija keisti padėklų ženklinimą (taip vadinamąją "OneBrand strategiją). Todėl padėklai bus ženklinami EPAL/EPAL vietoj anksčiau naudoto EPAL / EUR ženklinimo ir UIC/EUR vietoj anksčiau naudotų MAV, Green Cargo, CD, OBB, HŽ /EUR ženklinimų. EPAL ženklas tapo padėklų kokybės simbolių daugelyje Europos šalių. Europos padėklų asociacija kontroliuoja virš 80% legaliai gaminamų europadėklų kokybę.

EPAL/EPAL ženklinimas įsigalioja nuo šių metų rugpjūčio 1 dienos.

 

EPAL atstovai pripažino abu ženklinimus, kaip tinkamus mainams. TGS darbo grupės reakcijos dar laukiama. EPAL lieka atviras deryboms su TGS darbo grupė.

 

Dabar padėklai žymimi EUR ženklu, kuris priklauso Tarptautinei geležinkelių sąjungai. Nuo rugpjūčio 1 dienos, padėklų mainų sistema pasidalins į 2 dalis. Padėklai bus žymimi EPAL/EPAL ir UIC/EUR ženklais. Šis pokytis aktualus daugeliui įmonių, taip pat ir gamintojams. EPAL žada pripažinti abu ženklinimus, nes kaip ir anksčiau padėklai bus gaminami, remiantis tais pačiais standartais. Žymesnių pasekmių vartotojams neturėtų būti,  bet svarbu žinoti apie pasikeitimus, kad ateityje nekiltų  nesusipratimų ir ginčų tarp tiekėjo ir gavėjo, dėl naujai ženklinamų padėklų patikimumo. 

 

 
Naujienos
Užsiprenumeruokite naujienas
Įrašykite savo el. pašto adresą:
Susisiekite su mumis
Janas Likšo
+370 616 88011
info@europallets.lt
Čiurlių k., Prienų raj., Lietuva
 
Lietuva, Petkeliškių g.23, Čiurlių k., Prienų raj., telefonas: +370 616 88011, el. paštas: info@europallets.lt